AP Agape Bia³o³êka   UKS B³yskawica Warszawa
Boisko przy ul. ¦wiatowida 56

2014-05-17, 10:00

Czas spotkania: 60 min.

W dniu 17.05.2014 r. o godz. 10.00 na boisku przy ul. ¦wiatowida 56 rozegrali¶my mecz ligowy z dru¿yn± AP Agape Bia³o³êka.

Dla przypomnienia, w rundzie jesiennej na w³asnym boisku (sêdziowa³ trener z dru¿yny Agape, poniewa¿ wyznaczony sêdzia ze zwi±zku nie przyjecha³ na spotkanie) przegrali¶my bardzo wysoko 0 - 19.

Pierwsz± kwartê nasi ch³opcy zaczêli bardzo dobrze i stworzyli dwie gro¼ne akcje, lecz nie zdobyli gola. Ca³a kwarta by³a do¶æ wyrównana (pomijam celowo opis czerwonej kartki Aleksa), jednak nasi rywale byli skuteczniejsi i zdobyli dwie bramki. Wynik meczu na koniec kwarty 2 - 0 dla Agape.

Przepraszam, zapomnia³em o jednym wa¿nym momencie tej kwarty, a mianowicie o obronionym karnym przez Maurycego (BRAWO !!!).

W drugiej kwarcie po bardzo ³adnej akcji Damian strzeli³ bramkê kontaktow±. Podawa³ Eryka R. Patrz±c na grê mieli¶my nadziejê, ¿e uda siê ch³opcom doprowadziæ do remisu, jednak na sam koniec stracili¶my kolejn± bramkê. Wynik po po³owie spotkania 3 - 1 dla Agape.

Trzecia kwarta to znów bardzo dobra gra naszych zawodników i zdobycie kolejnego gola. Strzelcem by³ Filip, a podawa³ Damian. Jednak ch³opcy nie ustrzegli siê b³êdu i stracili czwart± bramkê. Wynik meczu 4 -2.

W czwartej kwarcie przez wiêkszo¶æ czasu grali¶my w os³abieniu, co prze³o¿y³o siê na wynik. Stracili¶my cztery bramki i ostatecznie przegrali¶my ca³e spotkanie 8 - 2.

PS. Komentarze bêd± siê ukazywaæ po zatwierdzeniu przez Admina.