UKS Błyskawica Warszawa   KS Józefovia II
Orlik przy ul. Ratuszowej

2014-04-16, 18:30

Czas spotkania: 60 min.

W dniu 16.04.2014 r. o godz. 18.30 na Orliku przy ul. Targowej 86 rozegraliśmy mecz z drużyną MLKS Józefovia II.

Mecz, po którym nie wiem co napisać. Zacznę od przypomnienia wyniku z rundy jesiennej 10 - 2 dla MLKS Józefovia. Wynik meczu dzisiejszego 2 - 10 dla MLKS Józefovia. Takie "Déjà vu". Musimy jednak pamiętać, że drużyna Józefovi walczy o trzecie miejsce w grupie, a my o szóste. Nasza wygrana lub choćby remis, to byłaby wieka niespodzianka. Przyznam się, że ja po cichu liczyłem na małą niespodziankę, ale się nie udało.

W pierwszej kwarcie drużyną przeważającą była oczywiście Józefovia. Błyskawicy udało się stworzyć jedynie dwie akcje, po których Mały miał szansę strzelić bramkę. Były jeszcze dwa rzuty rożne, ale nic większego z nich nie wyszło. Kwarta zakończyła się wynikiem 0 - 1.

W kolejnych kwartach graliśmy trochę lepiej, ale traciliśmy więcej bramek. Naszą bolączką była bardzo słaba skuteczność. Szansy na strzelenie bramek oprócz Małego nie wykorzystali Sebastian, Eryk R. i oczywiście Damian. Jedynym zawodnikiem, który poprawił nam dwa razy humor był ALEKS. W drugiej kwarcie strzelił bramkę po podaniu Sebastiana i jeszcze raz dobrze się spisał w czwartej kwarcie. BRAWA dla ALEKSA.

Dla porządku podaje wynik po kolejnych kwartach:

• druga:    1 - 5
  • trzecia :  1 - 8
  • czwarta: 2 - 10

Mecz zakończył się wynikiem 2 - 10 dla MLKS Józefovia II.

PS. Sędzia chwalił bardzo dobre zachowanie kibiców, zarówno jednej jak i drugiej drużyny.

Jako administrator strony, składam najserdeczniejsze życzenia Kubie Urbaniakowi z okazji 11 urodzin.